Yükleniyor...

TIĞ TRİKO

Kurumsal

Image description

Rahatlığı, Şıklıkla Buluşturuyoruz!

Tığ Triko, kurulduğu yıl olan 2003 yılından itibaren üretimini yapmakta olduğu kadın üst giyiminde, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kaliteli üretim anlayışı ile kısa sürede tüketicilerin tercih ettiği seçkin bir triko markası haline gelmiştir. Yıllık 350 Bin adet üretim kapasitesi ve tamamı modern olan makine parkıyla, bütün üretim aşamalarını kendi bünyesinde tamamlamaktadır.

TIĞ TRİKO

Tığ Triko'nun eşsiz dokunuşunu keşfedin, kalitenin ve özenin birleştiği bu serüvene ortak olun!.

Image Description

Misyonumuz

Tığ Triko, 2003 yılından bu yana kadın üst giyiminde kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektörde öncü bir konuma yükselmiştir. Misyonumuz, her biri özgün tasarımlarla dolu koleksiyonlarımızı, kadınların tarzlarını ifade etmelerine olanak sağlayarak onlara benzersiz bir giyim deneyimi sunmaktır. Modern makinelerle donatılmış üretim tesisimizde, yılda 350 bin adet üretim kapasitesiyle, kalite ve estetiği bir araya getirerek şıklığı, rahatlığı ve kullanışlılığı birleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Tığ Triko, güçlü ve dinamik tasarım ekibiyle her geçen gün koleksiyonunu yenileyen, sektördeki trendleri belirleyen bir marka olmayı hedeflemektedir. Vizyonumuz, kadınlara kendi tarzlarını yaratmalarına ilham vermek, kaliteli üretim anlayışımızı geniş bir coğrafyada yayarak dünya çapında tanınan bir marka haline gelmektir. Ankara'dan başlayarak Türkiye genelinde 400'ü aşkın seçkin mağazada müşterilerimizle buluşarak, kaliteli ve trend ürünleri en hızlı şekilde tüketicilere ulaştırmak, firmamızın temel hedeflerindendir.